Opinie

Kompleksowa obsługa. Przed budową własnego domu widziałem realizację firmy Eco House. Byłem pod wrażeniem. Pięknie wykończone drewno, drewno wysokiej jakości. Miałem w głowie pewien plan, jak miałby wyglądać mój ekologiczny dom, dlatego przy pomocy Architekta wykonaliśmy indywidualny projekt domu. To był strzał w dziesiątkę. Firma Eco House zachwyciła mnie jakością, ceną i przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta.

Paweł W. 2016-03-25

Bardzo dobra, uczciwa firma. Cała współpraca przebiegła płynnie i bez większych starć - pojawiały się drobne, ale twórcze dyskusje. CZasem Panowie musieli ściągnąć mnie na ziemię uświadomić mi co można zrobić tak zeby było i fajnie i bezpiecznie. Projekt szczegółowy, wykonanie precyzyjne. Domek stoi. Wykańczał bede sam, ale tego co zostało zrobione na pewno nie udałoby mi sie osiągnąć w pojedynke.

KM, 2013-07-04

Miałam na oku kilka firm z tej branży, i bardzo konkretnie jednak zastanawiałam się nad firmą Eco House. Muszę przyznać, że z tego co się zorientowałam, to za wykonanie takiego domku jaki wykonało dla mnie Eco House, w innych firmach zapłaciłabym o wiele więcej... Aż jestem w szoku, bo nie dość, że mam domek który marzył mi się już od wielu lat, to jeszcze na dodatek zaoszczędziłam na tym interesie. Super.

Arleta, 2013-10-17

Istny profesjonalizm. Zanim zleciłem firmie Eco House budowę domu, to dokładnie przejrzałem wszystkie opinie na tym i innych stronach. Same pozytywne opinie przekonały mnie do skorzystania z usług firmy. Widziałem ich realizację, które osobiście pokazał mi właściciel firmy. Faktycznie zrobiło to na mnie wrażenie. Niby drewno wydaje się takim nietrwałym surowcem, ale postawione domy przez Eco House zaimponowały mnie solidnością. Nie tylko materiał dobry, ale również budowlańcy z Eco House, którzy stawiają te domy. To kompetentne osoby. Fachowcy z prawdziwego zdarzenia ,a nie jacyś amatorzy. Cenię firmy, które potrafią nie tylko się dobrze zareklamować, ale również potrafią w praktyce zadowolić nawet wymagającego klienta. Docenia i polecam.

Marcin Jasiński 2013-11-25

Fachowe doradztwo na każdym etapie budowy domu, kompleksowa obsługa, od profesjonalnie wykonanego projektu dostosowanego do naszych wymagań, przez doradztwo w zakresie materiałów, pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę, aż po samo wykonawstwo. Profeska.

Jan, 2014-01-18

Budowa domu z tak profesjonalną firma, która doskonale wykonuje swoją pracę dostosowują się do wymagań klienta - świetna sprawa. Bardzo doceniam to, że tak elastycznie podeszli do naszych pomysłów. Od projektu się zaczęło, a skończyło na profesjonalnej budowie domu. Dom solidnie postawiony, na solidnych fundamentach, a materiał -drewno skandynawskie sprawia, że estetycznie wygląda naprawdę na najwyższym poziomie. Polecam.

Lukas, 2014-01-23

Fachowa, rzetelna i uczciwa firma, która w oparciu o niemałe doświadczenie i wiedzę wybudowała dla naszej rodziny dom. Bardzo indywidualne i elastyczne podejście do klienta, dzięki czemu wszystko poszło sprawnie,zarówno sprawy papierkowe, organizacyjne, jak i czas budowy ekologicznego domu drewnianego. Polecamy!

Mateusz Rynowiecki, 2014-02-24

Szybkość montażu i atrakcyjna cena budowy domu przekonała mnie do skorzystania z usług budowlanych firmy Eco House. Kierownik budowy dopilnował najmniejszych szczegółów. Firma pomogła w wyborze odpowiednich materiałów, do budowy domu wykorzystała wysokiej jakości drewno skandynawskie. Ogólnie: dzięki Eco House mamy dom trwały, zbudowany na silnych fundamentach. Jestem pod wrażeniem.

Krzysztof Farbowski, 2014-03-05

Dobra i uczciwa firma. Jasne zasady współpracy od samego początku. Ekipa chętnie służyła radą, weryfikowała moje pomysły, tak, aby dom był jak najlepszy. Doceniam wiedzę i fachowość. Dom prezentuje się bardzo ładnie. Ceny także ok. Myślę, że sam nie zrobiłbym tego lepiej.

Magda Z, 2014-08-09

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z firma Eco-House w Miszewie. Wybudowali nam dom zgodnie z umową i terminowo.

Marcin i Paulina, 2015-06-02

Firma elastyczna, umożliwiała dokonywanie zmian i ewentualnych robót dodatkowych . Kontakt z firmą w trakcie budowy bezproblemowy, służyli pomocą i wyjaśniali nasze niejasności. Polecamy każdemu potencjalnemu inwestorowi.

Adam i Zofia, 2015-06-27

Decydując się na budowę domu w konstrukcji szkieletowej prześledziłam wiele producentów i ofert. Zdecydowałam się na Eco-House w Miszewie gdyż według mnie posiadała najlepszą ofertę pod względem rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych. Stosują drewno szwedzkie i nie oszczędzają na materiałach. Oferują korzystne warunki płatności za montaż domu. Polecam wszystkim zainteresowanym budowę domu z firma Eco-House z Miszewa.

Monika, 2016-07-02

Niniejszym listem chce zarekomendować firmę Eco-House z Miszewa jako firmę doświadczoną i rzetelną . Firma ta zaczęła budowę domu w ustalonym terminie . Prace przebiegały sprawnie a wszelkie uwagi bądź wątpliwości wyjaśniane na bieżąco.

Mateusz, 2017-07-26

Firma Eco-House posiada bardzo fachową i doświadczona załogę. Oferują szeroki zakres usług budowlanych co nas bardzo zainteresowało, gdyż chcieliśmy rozmawiać z jednym wykonawcą. Firma poważnie traktuje klientów i myślimy, że będą ich mieli wielu.

Jacek i Halina, 2017-08-05

Jesteśmy bardzo zadowoleni z firmy Eco-House z Miszewa. Budowali nam dom od fundamentów po stan deweloperski. Dom powstał bardzo szybko a my byliśmy tylko raz w trakcie budowy na działce( mieszkaliśmy tymczasowo w Anglii). Nie sądziliśmy ,że można budować dom tak sprawnie na odległość a wszystkie szczegóły uzgadniać telefonicznie i mailowo. W domu mieszka się wspaniale. Życzymy firmie wiele sukcesów i rozwoju.

Zbyszek i Anna, 2017-12-19

T:

(58)6848640

K:

609622450

E:

eco-house@eco-house.net.pl